Muscle Elements AmiNo Flow

32,90 €
S DPH

AmiNo Flow - Muscle Elements: predstavuje amino-oxidovú suplementáciu.

Príchuť
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

AmiNo Flow - Muscle Elements: predstavuje amino-oxidovú suplementáciu, ktorá kombinuje aminokyseliny na udržanie, obnovu a rast svalstva, komponenty vyvolávajúce tvorbu oxidu dusnatého pre zvýšenie krvného obehu a hydratačné elektrolyty.
AmiNO flow je prvý suplement, ktorý sa označuje ako AMINO-OXIDE, čo je nová kategória športovej výživy kombinujúci aminokyseliny a NO-čka. Vyskytli sa už síce na trhu produkty, ktoré o sebe tvrdili, že sú aminokyseliny a NO-čko - 2 v 1, avšak po prezretí ich formuly zistíte, že tvrdenie o NO-čku sa zakladajú na jednej ingredienciI, nie na kompletnom systéme NO zložiek. To viedlo Muscle Elements k vytvoreniu produktu, ktorý dodá plnú dávku aminokyselín a prekurzorov oxidu dusnatého a stane sa tak zaručene prvým autentickým amino-oxidom na trhu.
Muscle Growth & Recovery Elements - funkčná zmes formula AmiNO Flow zameraná na rast a regeneráciu svalov, obsahuje taurín a 5 g antikatabolických BCAA v pomere 3:1:2. Tie spolupracujú spolu s prekurzormi oxidu dusnatého.  
Amino Flow využíva 2 g L-citrulínu v dávke, namiesto L-citrulín malátu, ktorý dáva iba 50% čistého L-citrulínu. Funkčná zmes Pump & Transport Elements obsahuje ešte agmatin sulfát, L-histidín, L-ornitín HCL a výťažok zo semienok hroznového vína.
Cieľom tejto zmesi je posilniť transport živín vďaka zlepšeniu a zrýchleniu obehu krvi, čo má v kombinácii s BCAA veľmi pozitívne účinky na syntézu bielkovín. Rovnováhu tekutín a hydratáciu organizmu udržujú fosforečnan sodný, horečnatý a vápenatý, ktoré sú súčasťou funkčnej zmesi Hydration & Endurance Elements.
Medzi najpodstatnejšie výhody AmiNO Flow patrí možnosť jeho všestranného využitia. Dá sa užívať kedykoľvek počas dňa pre doplnenie aminokyselín a hladiny oxidu dusnatého. AmiNO Flow sa taktiež dá použiť ako predtréningový suplement.
Môžete ho pridať k svojmu obľúbenému pre-Workout, napr. k PreCre. Možno ho pred tréningom brať aj samostatne, na zabezpečenie väčšej produkcie NO, navýšenie vašej tréningovej kapacity a samozrejme k poriadnemu napumpovaniu svalov.
Predstavte si aminokyselinový suplement, ktorý podporí a navýši syntézu bielkovín, stimuluje tvorbu NO, zlepší výdrž a odolnosť svalov, dodá im plnosť, regeneruje ich a udržuje pozitívnu dusíkovú bilanciu.
Jednu odmerku (12,5 g) zmiešajte s 150-200 ml studenej vody a užívajte hocikedy počas dňa a 15 minút pred tréningom. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch)

1 odmerka (12,5 g)

% DV

Počet dávok v balení:

30

 

Hodnoty jednej dávky

 

 

Vápnik

100 mg

10 %

Horčík

40 mg

13 %

Fosfor

150 mg

15 %

Sodík

80 mg

8 %

MUSCLE GROWTH and RECOVERY MATRIX ELEMENTS:

6 000 mg

*

Instant BCAA 3:1:2

 

 

L-taurín

 

 

PUPM AND TRANSPORT (SYSTEM) ELEMENTS:

2 575 mg

*

L-citrulín

 

 

AgmaMAX (agmatine sulfate)

 

 

L-histidín

 

 

L-ornitín HCL

 

 

Grape Seed Extrakt 95%

 

 

HYDRATATION AND ENDURANCE ELEMENTS:

750 mg

*

Di Sodium Phosphate

 

 

Di Calcium Phosphate

 

 

DI Magnesium Phosphate

 

 

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" Name="Light

Muscle Elements
Muscle Elements AmiNo Flow

Tabuľka dát

Hmotnosť
375 g