Dodacie podmienky

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Objednávka je akceptovaná a expedovaná v lehote do 2 pracovných dní. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Internetový obchod www.nutrius.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

Slovenská pošta – riadi sa platnými podmienkami Slovenskej pošty – doba dodania zásielky je max. 3 prac. dni po dni podania, v prípade balíkov 2. triedy nie je táto doba zaručená. Zásielky s hodnotou tovaru nad 35,-EUR sú zasielané 1. triedou s dodaním do 2 prac. dní po dni podania. V prípade, že Vás pošta nezastihne na dodacej adrese, nechá vo vašej schránke oznámenie o uložení zásielky. Úložná doba je 14 dní.

kuriér - doručenie zásielky do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal včase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.

osobný odber – tovar si môžete osobne prevziať v ktorejkoľvek predajni Nutrius s.r.o..

Dodacie náklady

V súlade s čl. 10. obchodných podmienok si predávajúci účtuje k cene objednaného tovaru nasledovné ceny za dodanie:

Cena objednávky Dobierka

0 € až 65 € 3,50 €

65 € až 100 € 2,50 €

150 € a viac zadarmo

V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme kontaktovať.

Balné neúčtujeme. Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.