4 Dimension Mass Phase

43,00 €
S DPH
4 Dimension Mass Phase: Po nespočetných hodinách výskumu a vývoja, vedci vytvorili nesporným šampiónom 4 Dimension Mass Phase.
Príchuť
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Každá porcia 4 Dimension Mass Phase prináša 1000 anabolických kalórií v jednej porcii a 59 gramov 100% bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

4 Dimension Mass Phase je špeciálne navrhnutý s pomerom 3: 1 sacharidov a proteínov, ktoré vám pomôžu doplniť hladinu glykogénu a urýchliť regeneráciu a rast svalov.

4 Dimension Mass Phase je obohatený 10 gramov vlákniny v jednej porcii, ktoré pomôžu správne stráviť a využitý všetky živiny

Dávkovanie Mass Phase 4 Dimension Nutrition: 2-4 odmerky (120-240g) do 200-400ml vody prípadne nízkotučného mlieka. Podľa stravovacieho a tréningového režimu vzhľadom k nárokom organizmu zaradiť 1-3x denne. Najvhodnejšie dopoludnia, cca 1hodinu pred a ihneď po tréningu. Pri zvýšenej fyzickej vyťaženosti a potrebe maximálnej obnovy a zásobenie glykogénových rezerv možné dávkovať aj na noc.

Nutričné hodnoty Mass Phase Čokoláda na dávku 240g

na jednu porciu /% Denné hodnoty

Kalórie .......................... 1000

Kalórie z tukov .................. 55

Celkom Fa ....................... 6 g ........... 9%

Nasýtené tuky ................. 2 g ........... 8%

Trans tuk ........................ 0 g ............ †

Cholesterol ................... 4 mg ........... 1%

Sodík ......................... 160 mg .......... 7%

Draslík ....................... 1,030 mg ....... 51%

Celkom Sacharidy ........... 175 g ......... 70%

Vláknina ......................... 6 g ........... 24%

Cukor ............................. 30 g ............ †

Proteín ........................... 59 g ......... 105%

Vitamín A ....................... 0 IU ........... 0%

Vitamín C ...................... 0 mg ........... 0%

Vápnik .......................... 0 mg .......... 17%

Železo .......................... 0 mg .....

Zloženie Mass Phase: Pre Energy Carb Matrix (maltodextrín, prírodné a umelé príchute., Fruktóza), Multi-Phase Pro-Dusík Complex (srvátkový proteínový koncentrát, L-Glycín, Kreatín monohydrát, Kreatín Ethyl Ester, micelárny kazeín, mliečny proteínový izolát, BCAA Complex (L -leucin, L-izoleucín, L-valín), lipidov Matrix [slnečnicový olej, ľan olej prášok,], Pre-Suspension Matrix (Xanthan Gum, celulóza guma, karagenan), Mono-a diglyceridy, prírodné a umelé príchute, Silicon uhličitý, acesulfam draselný, sukralóza

Upozornenie:
Potravina určená pre zvláštnu výživu-vhodné pre športovcov. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom. Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych výrobkov, sóje, vajec, orieškov a pšenice.

Hmotnosť: 

4500 g

4DN
4 Dimension Mass Phase

Tabuľka dát

Balenie
4500 g