NUTREND ISODRINX

8,90 €
S DPH

ISODRINX je športový nápoj s možnosťou využitia ako hypotonického, tak izotonického riedenia.

Príchuť
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

ISODRINX je športový nápoj s možnosťou využitia ako hypotonického, tak izotonického riedenia s vysokým obsahom rýchlo vstrebateľných sacharidov (energie), optimom minerálov as prídavkom 10 vitamínov. Zaisťuje efektívnu hydratáciu organizmu v priebehu záťaže. Má príjemnú, osviežujúcu chuť a spĺňa požiadavky organizmu na doplňovanie stratených tekutín, minerálov a energie pri fyzickej záťaži.

ISODRINX, s cukrami a sladidlami je vytvorený na základe najmodernejších výskumov z oblasti fyziológie záťaže a športovej výživy na požiadavky ľudského organizmu na príjem tekutín a minerálov v priebehu výkonu.

Zloženie presne zodpovedá požiadavkám organizmu pri intenzívnej záťaži:

- zvýšený obsah sacharidov - sacharidy 93%, z toho jednoduché cukry 85%
- vysoká nálož energie v dávke - sacharidy 32 g, cukry 30 g

- optimálny pomer minerálov - minerály vo formách maximálne využiteľné organizmom
- dvojaký možnosť riedenia
- z 420 g (obsah balenia) získate
- => 6 l izotonického nápoja
- => 9 l hypotonického nápoja
- z 840 g (obsah balenia) získate
- => 12 l izotonického nápoja
- => 18 l hypotonického nápoja

Kvalitný pitný režim počas záťaže napomáha k rýchlejšej rehydratácii organizmu a doplnenie stratených minerálov.

ISODRINX je určený pre:

- efektívne hydratáciu organizmu
- doplnenie energie a podporu výkonnosti
- doplnenie minerálnej rovnováhy

IZOtonický nápoj je určený pre aktivity s veľmi vysokou intenzitou a relatívne krátkou dobou trvania (cca do 60 minút).

 Hypotonický nápoj užívajte v priebehu výkonov s dlhšou dobou trvania (nad 60 minút) au aktivít s nižšou intenzitou, každých 10 minút 100 ml.

 Izotonický nápoj má osmotický tlak rovnaký ako telesné tekutiny. Vzhľadom k tomu, že ľudský pot má nižšiu osmolalitu než telesné tekutiny, je potrebné dbať na cielené a riadené dávkovanie. Obsah minerálov v pote je nepriamo úmerný teplote okolitého prostredia (so stúpajúcou teplotou klesá koncentrácia minerálov v pote), preto je potrebné pri teplotách nad 25 ° C zvýšiť množstvo vody použitej na prípravu ISODRINXU o 10 až 20%. Pri neúmerne zvýšenej konzumácii izotonických nápojov môže dôjsť k väčšiemu príjmu elektrolytov, než je ich výdaj, a teda k vyššiemu príjmu než je aktuálna potreba. Dôjde tak k zahusteniu ich koncentrácie v extracelulárnych tekutinách ak narušeniu osmotickej rovnováhy medzi extracelulárnej tekutinou a bunkami.

 SODRINX súčasne dodáva celé spektrum nevyhnutných vitamínov.
Minerálna zmes je v kombinácii s jednoduchými cukrami (glukóza, sacharóza) as komplexnými sacharidmi (maltodextrín), čo zaručuje efekt dodania "rýchlej" a "pozvoľné" energie. Nápoj je v doporučenom množstve určený pre každého jedinca k bežnému doplneniu tekutín a základných minerálov.

Odporúčané dávkovanie: Hypotonický nápoj užívajte v priebehu výkonu k hydratácii organizmu. IZOtonický nápoj užívajte v priebehu výkonu pre doplnenie energie a stratených minerálov. Možno použiť aj pred pretekmi pre predzásobenia sacharidy a minerály.

 Použitie: pomer riedenia pre IZOtonický nápoj je 35 g (mierne navŕšená odmerka) na 500 ml vody (osmolalita 275-305 mOsm / kg)
: pomer riedenia pre HYPOtonický nápoj je 35 g na 750 ml vody (osmolalita menej ako 250 mOsm / kg)
Na prípravu použite čistú vodu, nie minerálnej vody.
Po otvorení skladujte pri teplote 25 ° C a spotrebujte do 2 mesiacov. Pred použitím nádobu pretrepte!

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov.
Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

ISODRINX zloženie:
 
ISODRINX - príchuť pomaranč: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citran sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, glukonát draselný, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, multivitamínový premix (vitamíny C, B3 , E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotín, B12), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, citrát horečnatý, sladidlá sukralóza a acesulfam K, farbivo beta karotén.
 
ISODRINX - príchuť bitter lemon: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, aróma, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, glukonát draselný, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, multivitamínový premix (vitamíny C, B3, E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotín, B12), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, citrát horečnatý, aróma naringín, sladidlá sukralóza a acesulfam K.

ISODRINX - príchuť grep: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citran sodný, aróma, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, glukonát draselný, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, multivitamínový premix (vitamíny C, B3 , E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotín, B12), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, citrát horečnatý, aróma naringín, sladidlá sukralóza a acesulfam K.
 
ISODRINX - príchuť zelené jablko: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, aróma, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, glukonát draselný, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, multivitamínový premix (vitamíny C, B3, E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotín, B12), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, citrát horečnatý, sladidlá sukralóza a acesulfam K

ISODRINX nutričné hodnoty

príchute pomaranč, citón, grep, zelené jablko

100 g

Dávka – 35  g

Energetická hodnota

1634 kJ/384 kcal 

572 kJ/ 134 kcal

Tuky

0 g

0 g

  z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

Sacharidy

93 g

32,5 g

  z toho cukry

85,7 g

30 g

Vláknina

0 g

0 g

Bielkoviny

0 g

0 g

Soľ

1,4 g

0,5 g

Vitamín C

104 mg

36,4 mg

Vitamín B3

20,8 mg

7,3 mg

Vitamín E

15,6 mg

5,5 mg

Vitamín B5

7,8 mg

2,7 mg

Vitamín B6

1,8 mg

0,64 mg

Vitamín B2

1,8 mg

0,64 mg

Vitamín B1

1,4 mg

0,5 mg

Vitamín B12

3,2 µg

1,14 µg

Biotin

65 µg

22,8 µg

Kyselina listová

260 µg

91 µg

obsah mierne nasršené odmerky: 35 g

obsah vitamínov v 1 dávke (35 g) odpovedá 45,5 % referenčnej hodnote príjmu

obsah vitamínov v 100 g odpovedá 130 % referenčnej hodnote príjmu

 

Hmotnosť: 

420 g



NUTREND
NUTREND ISODRINX

Tabuľka dát

Balenie
420 g