MUSCLE Pharm Arnold Iron Whey

32,00 €
S DPH

Arnold Iron Whey bielkoviny sú dôležité a predstavujú jednu z najdôležitejších živín pre telo.

Množstvo

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Vysoko kvalitný výrobok, ktorý poskytuje veľké množstvo prirodzene sa vyskytujúcich aminokyselín pre každodennú potrebu. Bez ohľadu na vek, či úroveň fyzickej aktivity, srvátkový proteín je nevyhnutný do každého nutričného režimu, pretože telo predstavuje katalizátor rastu svalov a syntézy bielkovín.     

Keď sa firma Muscle Pharm, ktorá je známa svojim vedeckým tímom a ich výskumom v oblasti suplementov spojila s ikonou Arnoldom Schwarzeneggerom vedela, že musí na trh priniesť niečo viac. Konkrétne sa jedná o vyššiu proteínovú formulu, ktorá zvýši ešte viac retenciu dusíka, pretože jedine tak môžu svaly rásť.

Jedným z najúčinnejších zdrojov dusíka je srvátkový proteín. Naša ultra-mikrofiltrovaná srvátka prináša prirodzene sa vyskytujúce anabolické aminokyseliny priamo do krvného obehu. Tento prudký nárast aminokyselín vytvára dusíkom bohaté prostredie potrebné pre syntézu svalových bielkovín, čo je kľúčová rola pri budovaniu svalovej hmoty.

 

Zmiešajte 1-2 odmerky s 200 - 400 ml studenej vody. Konzumujte 1-3 krát denne. IRON WHEY sa odporúča užívať pred a ihneď po tréningu.  Ak chcete zvýšiť príjem bielkovín v jednej porcii a dosiahnuť vynikajúcu chuť nápoja, použite pri príprave nízkotučné mlieko namiesto vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka)

1 odmerka (32,4 g)

% DV

Počet dávok v balení: (2,27 kg)

70

 

Hodnoty jednej dávky

 

 

Kalórie

120 kcal

 

Kalórie z tuku

9 kcal

 

Tuk celkom

1 g

2 %

Saturovaný tuk

0,5 g

3 %

Trans tuk

0 g

 

Cholesterol

30 mg

10 %

Sodík

160 mg

7 %

Draslík

160 mg

8 %

Sacharidy celkom

6 g

5 %

Vláknina

0 g

 

Cukry

2 g

 

Bielkoviny

22 g

44 %

Vitamín A

12,26 iu

0,41 %

Vitamín C

0 mg

0 %

Vápnik

95 mg

9,5 %

Železo

0,28 mg

2 %

˟ denná hodnota nebola stanovená


Zloženie

Protein Matrix (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, srvátkový hydrolyzát), Amino Matrix [L-Glycín, L-Taurín, BCAA (leucín, izoleucín, valín) (3:1:2), L-glutamín], prírodné a umelé príchute, glukózové polyméry, Suspension Matrix (xantán, celulózová guma, guarová guma), ľanový olej, morská soľ, acesulfam draselný, sukralóza, enzým (laktáza).


Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať suroviny  obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, orechy a arašidy.

Upozornenie: Tento produkt je určený ako doplnok stravy. Nepoužívať ako jediný zdroj výživy.

Hmotnosť: 

908 g

 

MUSCLE PHARM