BSN SYNTHA-6™

48,00 €
S DPH

SYNTHA-6™ je prvý ultra–prémiový bielkovinový prášok s predĺženým uvoľňovaním.

Príchuť
Množstvo
Produkt je dostupný s inými možnosťami

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Najdôležitejšie údaje o produkte SYNTHA-6™:
•    poskytuje trvalý účinok patentovanej multifunkčnej micelárnej viacspektrálnej bielkoviny
•    obsahuje bioaktívne enzýmy A2Zorb® pre lepšie využitie bielkovín
•    obsahuje BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) L-leucín, L-isoleucín, L-valín) a iné esenciálne a neesenciálne aminokyseliny
•    obsahuje MCT (triglyceridy so stredne rozvetveným reťazcom), EFA (esenciálne mastné kyseliny), glutamín peptidy a vlákninu neobsahuje sladidlo aspartám
SYNTHA-6™ je prvý ultra–prémiový bielkovinový prášok s predĺženým uvoľňovaním. Dokáže športovcovi dodať dostatok potrebných bielkovín bez prejedania sa, čiže bez zbytočného konzumovania veľkého objemu jedla. Na rozdiel od obyčajného jedla a bežných bielkovinových koncentrátov dodáva SYNTHA-6™ tie najlepšie aminokyseliny svalom a to dlhodobo - po celých 7 hodín. Je vyrobená zo šiestich druhov bielkovín (obsahuje BCAA, esenciálne i neesenciálne aminokyseliny a glutamínové peptidy) s rôznou dobou vstrebávania a preto je vhodný ráno, cez deň i na noc. Je tiež skvelým zdrojom vlákniny. Takisto chuť SYNTHA-6™ je rovnako výnimočná ako jej zloženie.
Dávkovanie a spôsob podávania pre mužov: Ako potravinu na osobitné výživové účely užívajte 2 odmerky (obsahujúce približne 46 g bielkovín) s 240-300 ml vody alebo iného nápoja podľa vášho želania. Použite približne 120-150 ml kvapaliny na 1 odmerku prášku. Môžete meniť množstvo tekutiny na dosiahnutie Vami želanej hustoty nápoja. Vypite 2-4 dávky denne, alebo podľa toho ako potrebujete doplniť bielkoviny, prípadne získať svalovú hmotu. Na zvýšenie bielkovín zmiešajte prášok s odtučneným alebo nízkotučným mliekom a získate tak skvelú kokteilovú chuť.
Dávkovanie a spôsob podávania pre ženy: Ako potravinu na osobitné výživové účely užívajte 1 odmerku (obsahujúcu približne 23 g bielkovín) s 120-150 ml vody alebo iného nápoja podľa vášho želania. Môžete meniť množstvo tekutiny na dosiahnutie Vami želanej hustoty nápoja. Vypite 2-4 dávky denne, alebo podľa toho ako potrebujete doplniť bielkoviny, prípadne formovať telo. Na zvýšenie bielkovín zmiešajte prášok s odtučneným alebo nízkotučným mliekom alebo Váš obľúbený sójový nápoj a získate tak skvelú kokteilovú chuť.
Použitie: určené pre kohokoľvek, kto chce pomocou ultra–prémiového bielkovinového prášku s predĺženým uvoľňovaním dosiahnuť svoje výživové a fyzické ciele, hlavne pre športovcov a osoby s vyššou fyzickou záťažou na rýchlejšiu regeneráciu organizmu v období po tréningu. Komplex bielkovín s rôznou dobou biologickej dostupnosti umožňuje nasýtiť organizmus bielkovinovými fragmentmi počas dlhšieho času bez toho, aby mal príjemca pocit prejedenia.*
Doplňujúce informácie: Veľkosť dávky: jedna dávka = 1 odmerka (44 g)‡
Obsah balenia: 1320 g / 30 dávok,  2268 g / 51 dávok

Priemerné nutričné hodnoty a obsah účinnej látky

 

v 1 dávke

% ODD

Energetická hodnota

200 kcal / 837,4 kJ

 

             Energetická hodnota z tuku

54 kcal / 226,1 kJ

 

Celkový tuk

6 g

9 %

             Nasýtené tuky

2 g

10 %

Cholesterol

60 mg

20 %

Sacharidy celkom

13 g

4 %

             Vláknina

5 g

20 %

             Cukry

2 g

**

Bielkoviny

23 g

46 %

Vápnik

100 mg

10 %

Fosfor

100 mg

10 %

Sodík

190 mg

8 %

Draslík

190 mg

5 %

† % dennej dávky prepočítané na príjem 2000 kcal (8374 kJ)  /  ** odporúčaná denná dávka nie je stanovenáZloženie :

multifunkčná ultra–prémiová viacspektrálna bielkovina (ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny, mikrofiltrovaný izolát srvátkovej bielkoviny, kazeinát vápenatý, micelárne alfa a beta kazeíny a kazeináty, izolát mliečnej bielkoviny, vaječný albumín, glutamínové peptidy, prášok zo slnečnicového oleja – richmix (slnečnicový olej, kukuričný škrob – sušený kukuričný sirup, kazeinát vápenatý, monoglyceridy a diglyceridy, hydrogénfosforečnan draselný), Litesse®II polydextróza, prírodné a umelé arómy (sója, mlieko), prášok s obsahom MCT tukov Nutrisperse (MCT – triglyceridy so stredne rozvetveným reťazcom, prášok z odtučneného mlieka, hydrogénfosforečnan sodný, oxid kremičitý), celulózová guma, sladidlo Acesulfám K, sladidlo Sukralóza, sójový lecitín, umelé farbivo E 102 (FD&C Yellow 5 Lake), A2Zorb® zmes enzýmov, papaín a bromelaín
Upozornenie:

prípravok uskladňujte mimo dosahu malých detí na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov a fenylketonuretikov. Pred začatím užívania prípravku sa vždy poraďte s lekárom. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.
Hmotnosť:

2239 g

BSN
BSN SYNTHA-6

Tabuľka dát

Hmotnosť
2239 g