Whey Phase Protein 4 Dimension Nutrition

66,00 €
S DPH

Whey Phase Protein 70% bielkovín - bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty

Príchuť
Hmotnosť
Množstvo
Produkt je dostupný s inými možnosťami

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Whey Phase Protein 4 Dimension Nutrition - vládne Ako kráľ proteínov. Po celé roky sa kulturisti spoliehali na vynikajúcu dostupnosť aminokyselín, srvátkové bielkoviny, ktoré im pomôžu spevňovať svaly a budovať silu tak rýchlo, ako je to možné. 4DN navrhli srvátkový proteínový vzorec, ktorý je oveľa lepší, ako bežné srvátkové produkty a tým dosiahol vynikajúce výsledky v budovaní svalov.
Dávkovanie Whey Phase Protein 4 Dimension : rozmiešajte 1 odmerku (35 g) vo vode alebo v nízkotučnom mlieku cca 200 - 250 ml. Užívajte 1-3 dávky denne (najvhodnejšie v priebehu dňa a po tréningu).
 
Zloženie Whey Phase Protein 4 Dimension Nutrition: Srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny proteínový izolát, hydrolyzát srvátkového proteínu, kreatín monohydrát, BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-glutamín, kakaový prášok (príchuť čoko), maltodextrín, prírodné a umelé príchute, Gum Blend - zahusťovadlá (celulózová guma, xanthan gum, karagenan), lipid Matrix [slnečnicový ole, ľanový olej], sukralóza - (sladidlo), acesulfam draselný - (sladidlo), morská soľ , laktáza (enzým)
Nutričné hodnoty v 100g Whey Phase Protein 4 Dimension Nutrition:
Energetická hodnota .... 385 kcal / 1630Kj
Bielkoviny ... 68,5g
Sacharidy ... 22,8g (z toho cukry 5,7g, vláknina ... 2,8 g)
Tuky ... 2,8 g (z toho nasýtené tuky ... 1,4g, cholesterol ... 68,5mg)

Zloženie vitamínov a minerálov v dávke:
Sodík ... 70 mg **,
Draslík ... 160mg (8% *),
Vápnik ... cca 10% *;
Železo ... cca 3% *
* ODD (odporúčaná denná dávka).
** ODD nie je stanovená.
Upozornenie:
Potravina určená pre zvláštnu výživu-vhodné pre športovcov. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom. Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych výrobkov, sóje a vajec, orieškov a pšenice.
Hmotnosť:
2270 g

4DN
4 Dimension Nutrition