MUSCLE Pharm Assault

24,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

 • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
 • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
 • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

kompletný systém predtréningovej suplementácie športovcov

 • patentovaná technológia nitrátov " ION - 3 "

 • explozívny prílev energie bez následného útlmu

 • PURENERGY - úplne nová generácia kofeínových zložiek

 • 2 g beta alanínu v dávke

 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač vplyvov kyseliny mliečnej

 • zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou Nitrátová technológiou ION - 3

 • aktivátor bunkovej energie a inzulínu

 • stimulátor energie a nervovej sústavy

 • hydratačný systém

Assault svojím zložením predstavuje absolútnu svetovú špičku v modernej predtréningovej suplementácii. Jeho do detailov prepracovaná formula poskytne športovcom výraznú výkonnostnú výhodu oproti ich súperom. Päť-fázový funkčný systém cieli na všetky aspekty výkonnosti:

OBJEM , ENERGIA , MNOŽSTVO , SILA , ODOLNOSŤ A VYTRVALOSŤ.

ASSAULT tlmí únavu, vyživuje a buduje svaly, umožňuje športovať s väčšou intenzitou. Obsahuje ingrediencie prvotriednej kvality a účinnosti.

K úplnému ovládnutiu každého tréningu a dosiahnutie maximálnych výsledkov musíte poháňať svoje telo najvyspelejšími modernými funkčnými zložkami. Každá dávka nového Assault dodá 2 g patentovaného beta alanínu značky CarnoSyn , ktorý spoločne so zmesou nitrátov ION - 3 zaručí výrazné zlepšenie sily, vytrvalosti, objemu svalov i celkovej tréningovej kapacity. Kofeín je veľmi obľúbený prostriedok k zvýšeniu bdelosti a výkonnosti. Kofeín z bežných zdrojov však neúčinkuje moc dlho a čoskoro vedie organizmus k následnému útlmu. Nový Assault však obsahuje prevratnú inovatívne patentovanú kofeínovú zložku PurEnergy, ktorá stimuluje koncentráciu a energiu 8x dlhšie než bežný kofeín, navyše bez inak typického následného útlmu.

Zmiešajte 1 dávku ASSAULT v 250-350ml vody a vypite 20-30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť hrozno)

1 odmerka (14,5 g)

% DV

Počet dávok v balení:

30

 

Hodnoty jednej dávky

 

 

Kalórie

10 kcal

 

Sacharidy celkom

2 g

1 %

Cukry

2 g

*

Vitamín C

500 mg

833 %

Vitamín E

200 iu

666 %

Niacín

60 mg

300 %

Vitamín B6

15 mg

750 %

Vitamín B12

90 mcg

1 500 %

Vápnik

196 mg

20 %

Sodík

50 mg

2 %

Draslík

40 mg

1 %

ATP AMPLIFIER

3 500 mg

Carnosyn Patented Beta-Alanine

2 000 mg

L‐Tyrosine

 

L‐Aspartic Acid

 

Red Beet Extract High in Nitrates

 

(DMG) Dimethylglycine HCl

 

CELLULAR TRANSPORT & INSULIN ACTIVATOR

2 952 mg

Dextrose

 

L-Glycine

 

Ribose

 

Cinnulin PF (Cinnamomum burmannii) Bark Extract

 

ATHLETE PERFORMANCE BLEND

2 000 mg

Featuring ION‐3 NITRATE TECHNOLOGY MATRIX

 

CreNitrate

 

ArgNitrate

 

BCAA Nitrate 3:1:2 Ratio (L‐Leucine,, L-Valine, L‐Isoleucine)

 

ENERGY & NEURO IGNITER

1 750 mg

Choline Bitartrate

 

Glucuronolactone

 

PurEnergy Matrix (Pterostilbene-Caffeine)

 

Huperzine A

 

HYDRATION SYSTEM

1 200 mg

Taurine

 

Coconut Water Powder

 

L-Glutamine

 

*denná hodnota nebola stanovená


Zloženie

Prírodné a umelé príchute, sukralóza, prášok zo šťavy z červenej repy (farbivo), kyselina citrónová, MCT prášok, prírodné modré farby (koncentrát ovocnej šťavy, arabská guma, kyselina citrónová, fosforečnan vápenatý), acesulfam draselný.


Upozornenie

 • UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

 • Alergénne informácie: tento výrobok bol vyrobený v závode, ktorý môže spracovávať suroviny, ktoré obsahujú mlieko, vajcia, sóju, ryby, kôrovce, orechy a arašidy.

 • Upozornenie: Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov, alebo výrobkov, ktoré môžu mať stimulačný efekt. Ak užívate akékoľvek lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním, ak na sebe spozorujete, akýkoľvek negatívny účinok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hmotnosť: 

435 g

MUSCLE PHARM

Tabuľka dát

Príchuť
Zelené jablko
Balenie
435 g