MUSCLE Pharm: IRON PUMP

24,90 €
S DPH

Muscle Pharm IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov

Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Muscle Pharm: IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.

IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.

ION-3 NITRATE technológia:

Ako prví na svete využívame upravenú arginínovú formulu. IRON PUMP využíva “Super Nitric Oxide” ION-3 Nitrate technológiu, ktorá otvára krvné cesty do svalov a zlepšuje účinnosť bežnej formy arginínu. L-arginín je fúziou arginínu a kyseliny dusičnej, ktorá zvyšuje prietok krvi a distribúciu živín. To má za následok zlepšenie športového výkonu, lepšiu regeneráciu a zvýšenie svalovej hmoty. Arginín tvorí oxid dusnatý na podporu prekrvenia a zvýšenia hladiny rastového hormónu. Vysoko vstrebateľný derivát kyseliny dusičnej zväčší vaše svaly, aktivuje hladkú svalovinu, rozšíri tepny a vlásočnice. Tým sa maximalizuje prietok krvi do vašich svalov. Jedná sa o najmodernejšiu formu oxidu dusnatého vo svete športovej výživy.

 Zmiešajte jednu dávku (1 odmerka) s približne 200-250 ml vody a užite 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch)

1 odmerka (6 g)

% DV

Počet dávok v balení: (180 g)

30

 

Počet dávok v balení: (360 g)

60

 

Hodnoty jednej dávky

 

 

Kalórie

5 kcal

 

Sacharidy celkom

1 g

< 1 %

Vitamín C

250 mg

417 %

Niacín

25 mg

125 %

Vitamín B6

15 mg

750 %

Vitamín B12

25 mcg

417 %

Vápnik

29 mg

3 %

NITRIC OXIDE BLEND

2 075 mg

*

L-Arginine Nitrate

 

 

L-Glycine

 

 

Agmatine Sulfate

 

 

Beet Root (Beta Vulgaris) Extract High In Nitrates

 

 

L-Ornithine HCl

 

 

Hawthorn Berry (Crataegus pinnatifida) Powder

 

 

ENERGY & CNS BLEND

2 051 mg

*

Cholín bitartrát

 

 

L-tyrozín

 

 

Kofeín bezvodný

 

 

Vinpocetine

 

 

** denná hodnota nebola stanovená


Zloženie

Glycín, prírodná a umelá aróma, kremičitan vápenatý, sukralóza, red beet juice powder (pre farbu).


Upozornenie

  • UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

  • Alergénové upozornenie: Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať zložky obsahujúce mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, orechy, arašidy, pšenicu a sójové bôby.

  • Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Neužívajte ak trpíte nízkym, alebo vysokým krvným tlakom. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Hmotnosť: 

180 gMUSCLE PHARM

Tabuľka dát

Príchuť
Fruit punch
Balenie
180 g