Muscle Elements

32,90 €
S DPH

PreCre od Muscle Elements je atraktívna novinka v kategórii pre-workout.

Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

PreCre - Muscle Elements: Unikátna formula PreCre obsahuje viac ako 20 g podrobným výskumom preverených ingrediencií, všetky v dostatočne vysokých, účinných dávkach.

zlepšuje silu a výkonnosť 

  • podporuje rast čistej svalovej hmoty 

  • poskytuje glykogénovú kompenzáciu pre napumpovanie a vytvorenie plnosti svalov 

  • odďaľuje únavu a vyčerpanie pri fyzickej záťaži 

  • dodáva energiu, posilňuje koncentráciu a mentálne funkcie 

PreCre od Muscle Elements je atraktívna novinka v kategórii pre-workout. Predstavuje úplne jedinečný prístup, kedy sa kreatín stáva základným kameňom predtréningového suplementu. 

Kreatín sa testoval pri mnohých štúdiách v spojení s anaeróbne aktivitou a vykazoval výrazné zlepšenie testovaných subjektov v oblasti sily, výkonnosti a rastu svalovej hmoty. Výsledky týchto štúdií takisto ukázali zvýšenie kapacity pracujúceho svalu a zmiernenie jeho únavy. PreCre navyše obsahuje ďalšie zložky na podporu výkonnosti, ako sú cyklické dextríny, PTS-Surge (výťažok z viniča), betaín, beta alanín a iné, ktoré ďalej posilňujú a dopĺňajú fungovanie kreatínu. 

Navyše PreCre dodá kreatinol-o-fosfát a beta alanín, ktorí spoločne s kreatínom zabraňujú tvorbe kyseliny mliečnej a zvyšujú koncentráciu karnozínu vo vnútri buniek. Vďaka tomu vydržia vaše svaly podstatne väčšiu záťaž než kedykoľvek predtým. 

PreCre pozitívne ovplyvňuje požadované napumpovanie, rovnako tak ako odolnosť a vytrvalosť svalov v priebehu fyzickej aktivity aj vďaka obsiahnutým rýchlym sacharidom a PTS Surge (výťažok zo šupky a semienok vínnej révy). Táto kombinácia umožňuje glykogénovú superkompenzáciu, sval tak bude výrazne odolnejší voči únave a glykogénom zaplavené svalové bunky vytvoria dlhotrvajúcu plnosť a napumpovanie vašich svalov. Betaín HCL je do formule pridaný pre ešte väčšiu podporu svalovej sily a vytrvalosti.

Ďalším cieľom PreCre je poskytnúť energiu a mentálnu koncentráciu na to, aby sa z dostupného kreatínu a supersacharidov vyťažilo maximum. Muscle Elements zvolili iba také energetické zložky, ktoré nebudú mať negatívny vplyv na rýchlosť a priechodnosť krvného transportu a umožnia efektívny presun všetkých ingrediencií PreCre. Vybrali preto kombináciu kofeínu, extraktu z guarany, tyrozínu, DMAE a elektrolytov. Tá zaručí intenzívny prísun energie, motiváciu a maximálne nabudenie k tomu zdvihnúť sa z kresla a ísť si poriadne zamakať na tréning! 

Jednu odmerku (24 g) zmiešajte s 180-240 ml studenej vody a užívajte 30 minút pred tréningom. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: príchuť Fruit punch

1 odmerka (24 g)

%DV

Počet dávok v balení:

30

 

Hodnoty jednej dávky

 

 

Kalórie

40 kcal

 

Sacharidy celkom

10 g

3 %

Cukry

0 g

0 %

Vápnik

150 mg

15%

Horčík

36 mg

9 %

Fosfor

130 mg

13%

Sodík

70 mg

3 %

GlycoPump Infusion Elements

10 100 mg

*

Cyclic Dextrin Modified Glucose Polymers PTS-Surge(Vitis vinifera) (Skins and Seeds) Standardized for 40% Proanthocyanadins)

 

 

Tri-Cre Power Composite Elements

5 000 mg

*

Creapure (Creatine Monohydrate) Creatine Monohydrate Creatine HCL

 

 

Intracellular Capacity Amplifier Elements

3 700 mg

*

Betaine Hydrochloride Beta-Alanine (as CarnoSyn) Creatinol-O-Phosphate Taurine

 

 

Mind-Muscle Activator Elements

1 650 mg

*

N-Acetyl Tyrosine Caffeine Anhydrous Guarana Extract (Paullinia Cupana) (Seed) (22% Caffeine) DiSodium Phosphate DiCalcium Phosphate DiMagnesium Phosphate DMAE (DimethylAminoEthanol Bitartrate)

 

 


Zloženie

Prírodné a umelé príchute, kyselina jablčná, kremičitan vápenatý, výťažok z červenej repy, sukralóza a acesulfam draselný.   


Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy. 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Hmotnosť: 

720 g

Muscle Elements

Tabuľka dát

Príchuť
Fruit punch
Balenie
720 g