Cellucor C4 EXTREME

31,90 €
S DPH
C4 Extreme je veľmi vyspelý pred-tréningový doplnok
Množstvo
Vypredané

 • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
 • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
 • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

4 Extreme je energia v instantnej podobe. C4 využíva bezkonkurenčnú NO3 technológiu a exkluzívne, prvotriedne ingrediencie ako je kreatín nitrát. C4. Extreme je veľmi vyspelý pred-tréningový doplnok, ktorý má silu zapáliť vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie a to tréning po tréningu zakaždým a opäť znova. Bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.HNUTÉ V TOMTO PRODUKTE:

 • Crettine Nitrate: Je dusičnan ,silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná zlúčenina je fúzia z kreatínu, molekuly s kyselinou dusičnou. Výsledkom je vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Kreatín dusičnan je vysoko účinný vasodilator, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 • Beta alanín: Je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna     úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

 • Arginín AKG (alfa-ketoglutarát): Je silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a  inzulínu. Je  účinný vasodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 • N-Acetyl-L-tyrozín: Je  rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu  a mentálnej bdelosti.

 • Mucuna pruriens: Je široko známy ako zamatová fazuľa. Mucuna pruriens obsahuje L-DOPA, prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá konvertuje k dopamínu v mozgu. Dopamín podporuje sekréciu rastového hormónu - jeden z najsilnejších hormónov pre telo. Dopamín tiež prevádza noradrenalín v mozgu. Noradrenalín zvyšuje metabolizmus, zosilňuje energetické hladiny a spustí adrenalínovú reakciu tela.

 • Methylcobalamin: Je silná forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín, v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 • Kofeín: Je silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

 • Niacinamid: Je vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu, a funkciu nervového systému. Niacinamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

 • Synefrín HCL: Je silný adrenergných stimulátor, ktorý rozširuje energetické hladiny a syntézu ATP. Synefrín, hoci miernejší, je štrukturálne podobný efedrínu. Zlúčenina zvyšuje adrenalín, stimuluje a podporuje chudnutie zvýrazňovaním spaľovania tukov, metabolizmu a termogenézy.

 • Kyselina listová: Je vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

 • Vitamín C: Je nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.

 • Pyridoxal Phosphate: bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a je preto hodnejší doplnok. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkcie, rast svalov a regenerácie.

 • Užívajte 1-2 odmerky C4 Extreme s vodou, alebo džúsom 15-30 minút pred tréningom. Začnite s jednou odmerkou pre zistenie tolerancie.

 • Pre zaistenie čo najvyššej efektivity, je dobré C4 Extreme užívať pred tréningom a v prípade, že potrebujete dodať energiu, tak aj v dňoch voľna.TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch)

1 odmerka (6 g)

Počet dávok v balení:

60

Hodnoty jednej dávky

 

BETA alanine

1 500 mg

Creatine nitrate

1 000 mg

Arginine AKG

1 000 mg

Vitamín C

250 mg

L-Tyrosine

200 mg

Caffeine

160 mg

Bitter orange (30% synefrine)

50 mg

Niacinamide

30 mg

Folate

150 mcg

Pyridoxal 5-phosphate

35 mcg

Vitamín B12

 

Zloženie

Kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, kremičitan vápenatý, FD&C Red Lake No. 40.

Upozornenie: Výrobok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľudia so zdravotnými ťažkosťami by užívanie prípravku mali konzultovať s lekárom. Pri dlhodobom užívaní je potrebné zdravotný stav konzultovať s lekárom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.Cellucor

Tabuľka dát

Príchuť
červený melón
Balenie
60 dávok