ALCAR Acetyl-L-Karnitin

24,60 €
S DPH
rýchlejšia a silnejšia forma carnitínu
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Acetyl –L- karnitín je skúmaný najmä ako prostriedok proti únave. Najvyššia koncentrácia tohto produktu sa nachádza vo svaloch a v srdci. Okrem toho, acetyl-L-karnitín na rozdiel od L-karnitínu, môže prejť hematoencefalitickou membránou a tak pôsobiť na činnosť mnohých orgánov a chrániť nervové bunky pred degradáciou. Túto schopnosť má iba niekoľko produktov.

Všetky tieto vlastnosti produkt ALCAR má, a preto je veľmi vhodný ako súčasť výživy pre športovcov. ALCAR pomáha telu tvoriť energiu efektívnejším spôsobom, čím uľahčuje cvičenie a pomáha urýchliť regeneráciu svalov. Niekoľko štúdií preukazuje, že ALCAR môže zvýšiť aeróbnu výdrž a vytrvalosť, spomaľovať tvorbu kyseliny mliečnej (spomaľuje okyslenie) a touto cestou pomáha predchádzať poškodeniu svalov. ALCAR je veľmi užitočný výživový doplnok pre všetkých športovcov, ktorí majú intenzívny tréningový program.

Upozornenie:

Výrobok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľudia so zdravotnými ťažkosťami by užívanie prípravku mali konzultovať s lekárom. 

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne, najlepšie pred jedlom.

Priemerné výživové hodnoty

Na 100 g

Množstvo v 1 kapsule

Energetická hodnota

13,8 kcal/58,65 kJ

0,135 kcal/ 0,54 kJ

Sacharidy

0 g

0 mg

Bielkoviny

0 g

0 mg

Tuky

1,53 g

15 mg

Acetyl-L-karnitín

76,53 g

750 mg

Vitamín B6

63,775 mg

1,25 mg/ 89,3 % ODD *

  • * % odporúčanej dennej dávky (ODD).

Zloženie:  Acetyl L-karnitín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, pyridoxin ydrochlorid, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivo: oxid titaničitý
Kapsula: hypromelóza.

NANOX

Tabuľka dát

Balenie
90 kapsul