Expandrox XV3®

53,00 €
S DPH

poskytuje telu „správne zložky v správnom čase“ počas dňa

Množstvo

 • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
 • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
 • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Expandrox XV3 je špičkový výživový doplnok s kombináciou takých zložiek, s ktorými sa dosiahne maximálne synergický efekt.

Expandrox XV3 má zložky usporiadané spôsobom, ktorý sleduje procesy prebiehajúce v tele v ich časovej postupnosti – chronobiologické procesy – a tak poskytuje telu „správne zložky v správnom čase“ počas dňa.

Cieľom tohto produktu je podpora maximálneho zvýšenia výkonu nasledovnými spôsobmi:

 • Optimálnou stimuláciou rastu svalov

 • Maximalizáciou vytrvalosti a aeróbneho svalového výkonu

 • Maximalizáciou počiatočnej kapacity alebo explozívnej sily pri maximalizácii anaeróbnej svalovej kapacity.

Expandrox XV3 prináša benefity športovcom bez ohľadu na to, či sú z oblasti šprintu, silových športov alebo vytrvalostných športov.

Optimálna stimulácia rastu svalov

Očakávajte:

 • Zvýšenie voľného testosterónu

 • Následne pôsobenie na športový výkon

 • Zvýšenie svalovej hmoty a sily

 • Redukcia tuku/zvýšenie svalovej hmoty

Postupnosť podľa zložiek 

Fenusteroly
Citrulin malát
Arginín Alfa ketoglutarát

Fenusteroly sú veľmi špecifický extrakt s obsahom 8 významných rastlinných saponínov, z ktorých najdôležitejšie sú diosgenín, sarsapogenín, smilagenín a yukagenín. V športovej výžive sa anabolický efekt furostanolových saponínov používa na indukovanie zvýšenia svalovej hmoty a sily a následne zlepšenie športového výkonu. Furostanolové produkty zvyšujú hladinu testosteronu a tak z pohľadu športovej výživy je to obzvlášť sľubné, pretože zvýšená hladina testosterónu zvyšuje ukladanie bielkovín vo svaloch, čo vedie k nárastu svalovej hmoty a sily. Kým fenusterolové saponíny zaisťujú dennú tvorbu voľného testosterónu, arginín a citrulín malát zvyšujú a posilňujú anabolické aktivity voľného testosteronu a touto cestou zabezpečujú maximálnu anabolickú aktivitu.

Maximalizácia vytrvalosti a aeróbneho svalového výkonu

Očakávajte:

 • Zvýšenie vytrvalosti o 15 – 20 %

 • Zvýšenie VO2 max zvýšením príjmu kyslíka v dôsledku pľúcnej vazodilatácie

 • Progres v prenose kyslíka

 • Zdvojnásobenie tlmiacej kapacity svalov a tým zvýšenie odolnosti voči acidifikácii

 • Rýchlejšia regenerácia

Postupnosť podľa zložiek:

Extrakt z červenej repy
Citulin malat
VINITROX

Beta Alanin, Arginin Ketoglutarát 

Expandrox XV3 spája 2 stratégie konečného zvýšenia vytrvalosti alebo aeróbneho svalového výkonu:

 • Prvá je sústredená na zvýšenie transportu kyslíka, kapacity a tvorbu energie.

 • Druhá sa zameriava na boj s acidifikáciou svalu a únavou.

Množstvo kyslíka, ktoré sme schopní asimilovať, transportovať a spotrebovať v priebehu daného času, hrá dôležitú úlohu pri našom výkone a fyzickej kondícii. Jeho zvýšenie znamená vyššiu úroveň fyzickej kondície. NO-syntéza a vazodilatácia na svalovej a pľúcnej úrovni tu hrá dôležitú úlohu.  Je známe, že syntéza NO prebieha 2 fyziologickými spôsobmi: enzýmom NO syntáza dependent a NO independent. V prvom prípade je hlavným prekurzorom L-arginin. Je všeobecne známe, že táto amínokyselina sa pôsobením NOS enzýmov oxiduje na NO.

Okrem toho, L-citrulín je sekundárnym NO donorom pri NOS dependentnom spôsobe , pretože sa môže meniť na L-arginin. Dusitany a dusičnany sú hlavnými zložkami pri tvorbe NO pri NOS independentnom spôsobe. Tieto aniony sa môžu in vivo redukovať na NO a ďalšie bioaktívne oxidy dusíka. Zvýšenie tvorby NO zlepšuje prísun kyslíka živín do aktívnych svalov. NO tiež rozširuje pľúcne artérie a zvyšuje perfúziu do pľúc a tým zvyšuje arteriálne okysličenie.

Expandrox XV3 spája najúčinnejšie spôsoby stimulácie arteriálneho NO tým, že uvoľňuje jeden z 2 mechanizmov tvorby NO v našom tele.

Extrakt z červenej repy je velmi koncentrovaný zdroj bio-dostupných dusitanov/dusičnanov tvoriacich NO spôsobom NOS –independent, zatiaľ čo citrulin a arginin obsiahnutý v Expandroxe XV3 stimuluje cestou NO syntázy. Kombinácia oboch spôsobov vedie k veľmi účinnej vazodilatácii jednak svalových artérií (spotreba kyslíka, výkon, sila, odolnosť) a tiež pľúcnych artérií (príjem kyslíka).

Tieto 2 zdroje oxidu dusnatého prítomné v Expandroxe XV3 sú spojené novej zložke „VINITROX“. Vinitrox je zložený z jablkového extraktu a extraktu z hrozna. Kým hroznový extrakt je vynikajúci zdroj účinných polyfenolových antioxidantov, jablkový extrakt je prvotriedny zdroj kyseliny chlorogenovej.

Zloženie Vinitroxu výrazne zlepšuje tvorbu oxidu dusnatého a podporuje efektívnejšie využitie z citrulinu a argininu:

Druhá stratégia Expandroxu XV3 na zvýšenie výkonu a vytrvalosti je vo vysokom obsahu beta alanínu. Beta alanín v tele spolu s  histidínom vytvárajú karnitín. Vysoký obsah karnitínu vo svaloch výrazne zvyšuje tlmiacu kapacitu svalu a týmto bojuje s acidifikáciou svalu a zvyšuje vytrvalosť. Jednoducho povedané, umožňuje tvrdšie a dlhšie trénovať bez kŕčov vo svaloch.

Beta alanín je nevyhnutný aj pri tvorbe NO. Obsah komplexu „citrulin malát – extrakt z červenej repy – AAKG – Vinitrox – Beta alanín“ je produkt s najsilnejšou NO stimuláciou, aký bol kedy na trhu so športovou výživou.

Maximalizácia anaeróbneho svalového výkonu: „výbušná“ sila a „šprint“ kapacita

Očakávajte:

 • Zvýšenie šprint“ kapacita o 6 %

 • Zdojnásobenie tlmiacej kapacity svalov a tým zvýšenie odolnosti proti acidifikácii

 • Rýchlejšia regenerácia


 

Postupnosť podľa zložiek:

Extrakt z červenej repy – beta alanín

Okrem toho, že je bohatým zdrojom dusičnanov, extrakt z červenej repy je aj vynimočným zdrojom betaínu, ktorý si v tele kombinuje s prítomnými dusičnanmi na batain nitrát.

Betain nitrát moduluje anaeróbnu signalizáciu a zvyšuje „šprint“ kapacitu až o 6 % za týždeň. Ako už bolo uvedené, beta alanín tvorí karnitín a tak zvyšuje tlmiacu kapacitu svalov v boji proti acidifikácii. To je mimoriadne dôležité pre zvýšenie „šprint“ kapacity jednak tiež v rýchlosti a tiež v dĺžke a vo všeobecnosti to zvyšuje vašu „výbušnú“ silu alebo čas, po ktorý zotrváte v maximálnom výkone.

Spôsob použitia:

Výživový doplnok Expandrox XV3 sa užíva chronologicky. Z tohto dôvodu je dôležité dodržiavať poradie konzumácie kapsúl. Ráno, počas raňajok sa úžívajú 3 červené kapsuly, počas obeda 3 striebrosivé kapsuly a hodinu pred večerným tréningom alebo pred večerou 3 modré kapsuly.

Loading: červené kapsuly – ráno
Zloženie: citrulin malat, Senovka grécka extrakt (Trigonella foenum-graecum), červená repa extrakt (Beta vulgaris subsp. vulgaris var. ruba), objemová látka: mikrokryštalická celulóza, kapsula: želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, farbivo: červený oxid železa, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivo: oxid titaničitý, vitamín B 12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Charging: striebrosivá kapsula – poludnie
Zloženie: beta alanín, citrulin malat, kapsula: želatína, jablkový extrakt (Malus domestica L.), extrakt z hrozna, celé plody (Vitis vinifera L.), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, farbivo: Candurin Silver Fine, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivo: čierny oxid železa.

Expanding: modrá kapsula – večer
Zloženie: beta alanín, citrulin malat, arginin ketoglutarát, kapsula: želatína, taurín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, farbivo: Candurin Silver Fine, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivo: brilantná modrá FCF .

NANOX

Tabuľka dát

Balenie
180 kapsúl