ENERVITENE C.P. COMPETITION

3,60 €
S DPH

ENERVITENE C.P. COMPETITION je vysokoenergetický koncentrát so širokým komplexom sacharidov a vitamínov určený na doplnenie energie v priebehu intenzívneho športového výkonu.

Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

ENERVITENE C.P. COMPETITION je vysokoenergetický koncentrát so širokým komplexom sacharidov a vitamínov určený na doplnenie energie v priebehu intenzívneho športového výkonu.

Určený pre rýchly i postupný prísun energie v priebehu fyzickej aktivity. Sacharidy (fruktóza a maltodextrín) pre rýchle vstrebávanie a následné uvoľňovanie počas výkonu. Obsahuje rýchlu energiu pre intenzívnu námahu alebo záver preteku. Významne zaháňa nastupujúci stav únavy
a vyčerpania. Pomáha znižovať malátnosť a únavu (vďaka vitamínom C a B). Umocnený stimulujúcim kofeínom (25mg v každom balení), ktorý má priaznivý vplyv na pozornosť a sústredenie.

Použitie a odporúčané dávkovanie: Minimálne 2 cheer- balenia zaisťujú efektívny energetický príjem pri dlhodobom tréningu. Odporúča sa najviac 4 cheer-balenia v závislosti od intenzity a dĺžky námahy. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovať do 48 hodín.

Uchovávanie: Na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla.

Upozornenie:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Obsahuje zvýšené množstvo kofeínu.

Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, mládež do 14 rokov a osoby citlivé na kofeín. Nekonzumovať súčasne s inými zdrojmi kofeínu, s alkoholom a cigaretami!

Výživová hodnota:                            100 ml

Energetická hodnota:                  187 kcal/796 kJ

Proteíny                                              0

Sacharidy z toho:                               46,8g

Maltodextrín                                      26,8 g

Fruktóza                                            20 g

Tuky                                                  0 g

Zloženie: fruktózový sirup (24,5 %), maltodextrín (z kukurice) (22,8%), kyselina: kyselina citrónová, príchuť, kofeín (0,035% - 42 mg/100 ml). Percentá sú vyjadrené v g/100 g (100 g = 85 ml)

 

Hmotnosť: 

60 oz

Enervit

Tabuľka dát

Balenie
60 ml