ISOLOX

1,20 €
S DPH
tyčinka s 35% kvalitných bielkovín vysokej biologickej hodnoty
Príchuť
Balenie
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

tyčinka s 35% kvalitných bielkovín vysokej biologickej hodnoty

ISOLOX® je vysokoenergetická bielkovinová tyčinka, ktorá je zdrojom kvalitných bielkovín vysokej biologickej hodnoty v celkovom množstve 35 % (kazeín a vaječný albumín) a jednoduchých a komplexných sacharidov vo vysokej koncentrácii, čím poskytuje precíznu výživu s cieľom prispieť k zachovaniu diétneho režimu. Tyčinka ISOLOX® dáva telu palivo, ktoré potrebuje, aby mohlo naďalej fungovať. Vysokoenergetický zdroj bielkovín (35 %), okamžitý zdroj energie, neuveriteľná chuť, ideálny na rýchle občerstvenie počas cvičenia, medzi cvičeniami alebo po cvičení. Určené pre zdravých dospelých ľudí, ktorí hľadajú podporu pre rozvoj svalov, fyzickej sily, ako aj zvyšovanie výdrže a odolnosti počas tréningových cvičení alebo iných fitnes aktivít, hlavne pre športovcov a osoby s vyššou fyzickou záťažou na rýchlejšiu regeneráciu organizmu v období po tréningu.

Prípravok ISOLOX® bol navrhnutý pre športovcov a fyzicky aktívne osoby, aby im pomohol udržať ich energetické potreby, ktoré potrebujú vzhľadom na ich vyššiu úroveň namáhavej fyzickej aktivity. ISOLOX® je vysokoenergetická bielkovinová tyčinka, ktorá je zdrojom kvalitných bielkovín vysokej biologickej hodnoty v celkovom množstve 35% (kazeín a vaječný albumín) a jednoduchých a komplexných sacharidov vo vysokej koncentrácii, čím poskytuje precíznu výživu s cieľom prispieť k zachovaniu diétneho režimu.

Ako pri všetkých výrobkov firmy Nanox, našou prioritou bolo, aby bol ISOLOX® jedinečný tak svojou príchuťou, ako aj „náplňou“. Ďalším faktom je, že tyčinka ISOLOX® dáva telu palivo, ktoré potrebuje, aby mohlo naďalej fungovať. Na druhej strane, väčšina energetických tyčiniek alebo podobných nápojov ponúka intenzívny výbuch energie, po ktorom však nasleduje pád. Ich hlavným mechanizmom účinku je stimulácia metabolizmu prostredníctvom komplexu B-vitamínov a stimulácia centrálneho nervového systému prostredníctvom kofeínu (alebo v niektorých prípadoch aj pomocou viac exotických „povzbudzovačov“), čo umožňuje telu palivo spaľovať rýchlejšie ako zvyčajne, ale akonáhle palivo zhorí (vyčerpá sa zdroj energie), dostaví sa následne efekt „vyhorenia“. Preto by sme chceli zdôrazniť, že tyčinka ISOLOX® ponúka obrovské množstvo paliva pre telo, ale nevyvoláva metabolickú stimuláciu na pomoc pri spracovaní tohto paliva. Okrem toho, tyčinka ISOLOX® je pre vás najlepšia pri procese budovanie svalov.

Dávkovanie a spôsob podávania:

Ako potravinový doplnok pre dospelých užívajte 15-20 minút pred športovým výkonom alebo fyzickou záťažou a počas športového výkonu alebo fyzickej záťaže a po ukončení športového výkonu alebo fyzickej záťaže.

Je ideálnym doplnkom k nápojom vo fáze cvičenia. Podľa výšky fyzickej záťaže sa vplyv ISOLOX® prejavuje počas ½ hodiny až 2 hodín.

Odporúčaná denná dávka je 1-2 tyčinky, maximálne 5 tyčiniek.

Hmotnosť: 

45 gNANOX
ISOLOX