NUTREND VITAMIN C so šípkami

6,00 €
S DPH
VITAMIN C so šípkami sú tablety s vysokým obsahom vitamínu C
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

VITAMIN C so šípkami
VITAMIN C so šípkami sú tablety s vysokým obsahom vitamínu C sú navyše obohatené o šípkový púder, ktorý zosilňuje jeho účinky. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom a tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Okrem iného zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

Vitamín C sa šípkami je určený pre: elimináciu nadmerného množstva voľných kyslíkatých radikálov, podporu tvorby kolagénu.

- efekt postupného uvoľňovania
- antioxidant
- vhodný na použitie po fyzickej aktivite

Odporúčané dávkovanie produktu VITAMIN C so šípkami:
jedna tableta denne najlepšie po fyzickej aktivite alebo večer pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie: podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Doplnok stravy.
Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti do 3 rokov! Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

VITAMIN C so šípkami zloženie: vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúce látky hydrogenfosforečnan vápenatý a kyselina stearová, zahusťovadlo hypromelóza, leštiaca látka farmaceutický šelak, šípkový púder, protihrudkujúce látky stearan horečnatý a oxid kremičitý.

Vitamín C sa šípkami nutričné hodnoty:

 

100 g

1 tableta

Energetická hodnota

478 kJ/116 kcal

4 kJ/1 kcal

Tuky

11,9 g

0,1 g

 z toho nasýtené mastné kyseliny

9,6 g

0,08 g

Sacharidy

0 g

0 g

   z toho cukry

0 g

0 g

Vláknina

4,8 g

0,04 g

Bielkoviny

0 g

0 g

Soľ

0,06 g

0,0005 g

Vitamín C

62 500 mg = 78 125 % ddd

500 mg = 625 % ddd

šípkový púder

1250 mg

10 mg

1 tableta: 800 mg

hmotnosť obsahu balenia: 80 g

ddd...doporučená denní dávka

Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka

 NUTREND

Tabuľka dát

Balenie
100 tabliet