NUTREND MAGNESLIFE

0,96 €
S DPH
MAGNESLIFE je vysoko účinný roztok horčíka (magnézia)
Množstvo
Vypredané

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

MAGNESLIFE

MAGNESLIFE je vysoko účinný roztok horčíka (magnézia). Tekutá forma zaistí lepšiu vstrebateľnosť a tak je prípravok určený pre akútne prípady disbalancia horčíka v organizme. V praktickom balení ho môžete mať vždy pri sebe. 250 mg horčíka v jednej dávke. MAGNESLIFE obsahuje tiež vitamín B6.

Charakteristika účinných látok MAGNESLIFE:

- Horčík (magnézium - Mg) patrí medzi najdôležitejšie minerálne látky nevyhnutné pre život, ktoré si človek nedokáže sám vytvoriť. Preto sme odkázaní na jeho príjem potravou.

- Horčík plní veľa životne dôležitých funkcií pri regulácii energetického metabolizmu, pretože pôsobí ako kofaktor a aktivátor rady enzýmov.

- Vitamín B6 (pyridoxín) musí byť neustále doplňovaný zo stravy. Okrem iného prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

 MAGNESLIFE je určený pre: akútne podanie, sa však môže použiť aj ako prevenciu.

- Horčík naviazaný na biologické nosiče
-Tekutá forma zabezpečuje lepšiu vstrebateľnosť
- Obohatený o vitamín B6

Odporúčané dávkovanie produktu MAGNESLIFE:
V prípade prípravy na dlhotrvajúci fyzický výkon dávkujte 2 - 3 dni pred očakávanou záťažou pred spaním. Pri dlhotrvajúcom alebo náročnom výkone majte dávku vždy pri sebe a použite v prípade potreby. Maximálne 1 monodóza denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

použitie:
podávajte vyliatím obsahu fľaštičky do úst alebo zriedením jej obsahu do vody. Po otvorení určené na okamžitú spotrebu. Pred použitím pretrepte! Prípadný mierny sediment je prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je na závadu.

Doplnok stravy, s cukrami a sladidlami
Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

MAGNESLIFE zloženie:
voda, citronan horečnatý, fruktóza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glukóza, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), sladidlá acesulfam K a sukralóza.

 MAGNESLIFE nutričné hodnoty:

 

100 ml

25 ml

Energetická hodnota

204 kJ/48 kcal

51 kJ/12 kcal

Tuky

0 g

0 g

 z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

Sacharidy

5,5 g

5,5 g

   z toho cukry

5,5 g

5,5 g

Vláknina

0 g

0 g

Bielkoviny

0 g

0 g

Soľ

0 g

0 g

Horčík

1000 mg = 267 % *

250 mg = 67 % *

Vitamín B6

32 mg = 2286 % *

8 mg = 571 % *

* Referenčná hodnota príjmu

 

NUTREND

Tabuľka dát

Balenie
25 ml