Vyhľadať

Nanox – prvotriedna kvalita pod dohľadom

Nanox bol založený v r. 2007 expertmi s dlhoročnými skúsenosťami vo farmaceutickom priemysle. Silný a špecializovaný Nanox tím dodnes vytvoril viac než 30 produktov, zameraných na výkonných športovcov ako aj na zákazníkov zameraných na zdravý životný štýl. Nanox má výbornú reputáciu vo viac ako 40 krajinách a je považovaný za prvotriedneho výrobcu prémiovej línie produktov v Európe.

Nanox produkty spĺňajú predpisy Európskej únie a regulácie týkajúce sa potravinových a výživových doplnkov. Spoločnosť Nanox robí pravidelné audity kvality vo svojich výrobných strediskách s cieľom zabezpečenia analýzy rizík pre zaistenie bezpečnosti potravín. Všetky doplnky výživy sú vyrobené inovatívnou technológiou a výsledky sú potvrdzované klinickými skúškami. Na rozdiel od konkurentov, Nanox nepoužíva lacné suroviny ani prísady.

Najlepšie produkty pre skutočný výsledok

Odborníci Nanox teamu majú k dispozícii prvotriedne prostriedky na vykonávanie štúdií a overovanie reálnych účinkov Nanox produktov. Nastavenie vysokých štandardov vedie k vedeckému progresu, ktorý umožňuje spoločnosti Nanox nastavovať zlaté štandardy v priemysle. Výskumný a vývojársky tím produkuje inovatívne riešenia v rôznych oblastiach, vrátane chudnutia, zvyšovania svalovej hmoty, sily či výdrže.

Hlavnou filozofiou odborníkov v Nanox teame je zostať verní základným ideálom čestnosti, hodnotám, inováciám a excelentnosti. Či už je to nový spaľovač tukov, nový produkt pre rast svalovej hmoty alebo nová príchuť proteínu, cieľom spoločnosti Nanox je ostať verní tomu istému – vyrábať najlepšie produkty v tej najlepšej cene dostupnej na trhu. Nanox nastavuje štandardy pre originálne produkty, ktoré sú naozaj efektívne.

Nanox spolupracuje s mnohými partnermi vo farmaceutickom a nutraceutickom priemysle aby posilnili svoju pozíciu priekopníka v modernej ére výživových doplnkov na trhu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nanox belgium