Vyhľadať

Nutrius vám prináša špičkové produkty od Nanoxu

nutrius

Spoločnosť Nutrius je výhradný distribútor vitamínových prípravkov a výživových doplnkov belgickej firmy Nanox Nutriceuticals pre slovenský a český trh. V našom obchodnom sortimente nájdete veľa produktových kategórií, ku ktorým patria proteíny, gainery, aminokyseliny, iontové a regeneračné nápoje či lahodné tyčinky. Všetky produkty boli vyvinuté, vyrobené a odladené podľa najnovších vedecko-technických poznatkov tak, aby dokázali splniť tie najvyššie kvalitatívne kritéria profesionálneho potravinárskeho priemyslu. Sú preto ideálnou voľbou pre vrcholových a rekreačných športovcov, vyznávačov aktívneho životného štýlu a nadšencov fitness.

K dispozícii Vám je náš nový webový portál (https://nutrius.sk) s kompletnou ponukou Nanox-produktov a rovnako aj spriaznený e-shop (https://nutrius.sk/eshop), na ktorom si môžete vybrať a objednať presne tie produkty, o ktoré máte záujem. Ceníme si našich zákazníkov a preto im okrem už spomenutých distribučných kanálov ponúkame aj dedikovanú stránku na sociálnej sieti Facebook (https://www.facebook.com/nutrius.sk/). Na tej nájdete informačne hodnotný obsah, prezentujúci naše kampane a akcie, produktové recenzie, či odborno-populárne príspevky o zdravej životospráve, aktívnom životnom štýle, správnom športovaní atď.

Budeme radi, keď sa pripojíte k našej novovznikajúcej komunite nadšencov pre fitness. Ak by ste sa nás chceli na niečo spýtať, neváhajte a napíšte nám súkromnú správu na info@nutrius.sk.